Usługi

Doskonale rozumiemy Twoją sytuację na drodze. Dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom możemy zapewnić:

Holowanie pojazdu w razie wypadku lub awarii

Świadczymy usługi lawetą związane z holowaniem pojazdu w przypadku powstania w trakcie podróży awarii lub po wypadku. Nasza firma zajmuje się profesjonalną pomocą w nagłych sytuacjach. Kiedy tylko w drodze przydarzy się niespodziewane zdarzenie pojawiamy się najszybciej, jak to tylko możliwe.

rozwiń więcej

Już w trakcie rozmowy jesteśmy w stanie poinformować Państwa o tym, czy awaria będzie prawdopodobnie możliwa do usunięcia na miejscu bądź czy będzie konieczne odholowanie Państwa pojazdu naszą specjalnie przygotowaną do tego typu zadań autolawetą. Nasze usługi związane z pomocą w przetransportowaniu Państwa pojazdu z miejsca zdarzenia świadczymy na terenie takich miejscowości, jak Lubin, Polkowice, Legnica, Chocianów, Prochowice i Ścinawa. Na miejscu zjawiamy się najszybciej, jak to tylko jest możliwe. Wszystkie świadczone przez nas usługi realizowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu przez osoby do tego odpowiednio przygotowane. Profesjonalna pomoc na pewno złagodzi stres, związany z niezaplanowanym zdarzeniem w drodze.

Chętnie przetransportujemy każdy pojazd; osobowy, dostawczy, bus, koparkę, przyczepę, maszynę rolniczą oraz wszelkiego rodzaju konstrukcję.

Wymiana koła na drodze

Gdy w czasie podróży przydarzy się Państwu niespodziewana sytuacja, związana z przebitą oponą, wystarczy zadzwonić do naszej firmy i już po kilku chwilach pomożemy Państwu w wymianie koła na trasie, co umożliwi dalszą i co najważniejsze bezpieczną podróż. Nasze usługi realizujemy przy pomocy specjalnie przygotowanego do tego sprzętu.

rozwiń więcej

Dysponujemy autolawetą, która wyposażona jest w podnośniki, mogące unieść każdy rodzaj samochodu osobowego lub dostawczego oraz w narzędzia, pozwalające bezpiecznie wymienić zepsutą oponę na nową. W niektórych sytuacjach samodzielna wymiana koła na drodze może być bardzo niebezpieczna, dlatego też warto powierzyć tę pracę specjalistom, którzy na miejscu odpowiednio zabezpieczą obszar postoju samochodu. Usługę wymiany koła świadczymy na terenie Lubina, Polkowic, Legnicy, Chocianowa, Chojnowa, Prochowic i Ścinawy. W razie poważniejszej awarii, wymagającej dłuższej naprawy, zapewniamy transport lawetą do wybranego przez Państwa punktu.

Dowóz paliwa

Który z kierowców nigdy nie doświadczył takiej sytuacji, że z powodu dużej odległości od stacji benzynowej zabrakło w samochodzie paliwa? Takie zdarzenia wbrew pozorom mają miejsce bardzo często. Gdy więc w trasie nagle zabraknie paliwa w Państwa samochodzie nasza firma zapewni jego dowóz w podane przez Państwa miejsce.

rozwiń więcej

Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Polkowic, Lubina, Legnicy, Chocianowa, Chojnowa, Prochowic i Ścinawy. Nasza autolaweta obsługuje także trasy, biegnące przez autostradę. W przypadku, gdy zabraknie Państwu paliwa, wystarczy się tylko z nami skontaktować, a już po paru chwilach nasi pracownicy dowiozą Państwu odpowiednie paliwo w podane przez Państwa miejsce, dzięki czemu będą mogli Państwo kontynuować dalej swoją podróż. Czasami zdarza się jednak, że brak paliwa może uszkodzić element w naszym pojeździe który sprawi, że pomimo jego uzupełnienia nasz samochód zostanie unieruchomiony. W takiej sytuacji gwarantujemy Państwu transport pojazdu do wybranego przez Państwa punktu naprawy.

Uruchamianie silnika

Nasza firma świadczy usługi związane nie tylko z holowaniem pojazdu na wypadek awarii bądź wypadku, ale także pomaga w rozwiązywaniu problemów, które pojawią się w Państwa trasie.

rozwiń więcej

Dysponujemy profesjonalną autolawetą, wyposażoną w sprzęt potrzebny między innymi do uruchomienia silnika na dużym mrozie poprzez podpięcie Państwa akumulatora kablami rozruchowymi do naszego akumulatora, wymianę koła, wymianę akumulatora w sytuacji, gdy źródło prądu w Państwa samochodzie ulegnie całkowitej awarii oraz wiele innych usług, które pozwolą Państwu bezpiecznie kontynuować rozpoczętą podróż. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie dokonać tych usług na miejscu bądź po wcześniejszym odholowaniu do wybranego punktu. Nasze usługi wykonujemy szybko, sprawnie i w sposób jak najbardziej profesjonalny. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich potrzebnych informacji i dokonają naprawy zgodnie ze sztuką.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Każda kolizja, powodująca unieruchomienie Państwa pojazdu jest nie tylko bardzo stresująca, ale także wywołuje dużo problemów, zwłaszcza dla osób, które każdego dnia po prostu muszą korzystać z samochodu. Takich sytuacji jest bardzo dużo. W przypadku kolizji lub wypadku nasza firma zapewni profesjonalny transport Państwa pojazdu specjalnie przygotowaną do tego lawetą, do punktu jego naprawy.

rozwiń więcej

Jak wiadomo naprawa całkowicie unieruchomionego pojazdu z powodu jego uszkodzeń pokolizyjnych jest niestety czasochłonna. Nasza firma świadczy także usługę związaną z wypożyczeniem samochodu na czas naprawy Państwa pojazdu. W sytuacji, gdy są Państwo osobami poszkodowanymi w trakcie kolizji lub wypadku całkowity koszy wypożyczenia auta zastępczego pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, dlatego też Państwo w tym czasie mogą spokojnie korzystać z auta zastępczego bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat. Dzięki temu naprawa pojazdu nie jest już tak problematyczna.

Parking dla pojazdów powypadkowych

Każdy wypadek oraz kolizja wiąże się z bardzo dużym stresem, szczególnie gdy dochodzi do znacznego uszkodzenia naszego pojazdu. Takie uszkodzenie może wyeliminować nasz pojazd aż do czasu jego naprawy. Jak wiadomo nie zawsze da się ją przeprowadzić od razu po wystąpieniu zdarzenia.

rozwiń więcej

Nasza firma posiada parking dla pojazdów powypadkowych, który zagwarantuje bezpieczne przechowanie Państwa pojazdu od momentu wystąpienia kolizji lub wypadku do jego naprawy lub odbioru przez właściciela. Zapewniamy także transport pojazdu z miejsca zdarzenia na nasz parking za pomocą specjalnie przygotowanej do tego lawety. Działamy m.in. na terenie Lubina, Polkowic, Legnicy, Chojnowa, Chocianowa, Prochowic i Ścinawy. Auta ściągamy także z autostrady. Na naszym parkingu, specjalnie przygotowanym do przechowywania pojazdów powypadkowych, zmieści się kilkanaście aut. Dzięki temu nie będą Państwo mieli problemów z przechowaniem uszkodzonego samochodu oraz będą Państwo mieli szybki dostęp do ewentualnego jego przewiezienia w inne miejsce. Parking znajduje się w Lubinie.

Oferta w skrócie:

  • Holowanie Twojego pojazdu w razie unieruchomienia, ale za nim to nastąpi sprawdzimy, czy usterkę możemy usunąć na miejscu;
  • Wymianę koła na drodze lub transport do serwisu naprawy ogumienia;
  • Dowóz paliwa. Kiedy okaże się, że stacja benzynowa jest zbyt daleko i nie udało się do niej dojechać lub gdy przez przypadek zatankujesz złe paliwo i będziesz musiał udać się do serwisu;
  • Uruchamianie samochodu kiedy, Twój akumulator odmówił posłuszeństwa, a kiedy zdecydujesz się wymienić go na nowy, to chętnie odwieziemy Ciebie do profesjonalnego sklepu;
  • Auto zastępcze z OC sprawcy i pomoc w załatwieniu formalności, albo wiesz co… nie przejmuj się tym, podstawimy pod Twój dom jeden z naszych samochodów;
  • Parking dla pojazdów powypadkowych, dokładnie, dysponujemy monitorowanym, ogrodzonym miejscem, gdzie Twój pojazd będzie bezpieczny

Zależy nam na Twoim czasie!

Potrzebujesz pomocy ? Zadzwoń koniecznie na nasz numer alarmowy 609 212 212.

Z powodzeniem działamy na terenie następujących miejscowości: Lubin, Polkowice, Legnica, Chojnów, Chocianów, Prochowice, Ścinawa i na pobliskiej autostradzie A4.